Про компанію

Дилерський центр Ford у м. Херсоні із 2000 р. є партнером компанії  ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд.». — офіційного Імпортера автомобілів марки Ford в Україні. У 2002 р. було відкрито автосалон – перший автосалон на півдні України. Назва компанії – ТОВ «Херсон Мотор Компані». Входить до групи автосалонів бренду Bebko-Auto. Знаходиться за адресою м. Херсон, Миколаївське шосе 4 км. Із початку своєї роботи компанія займає лідируючі позиції на ринку, постійно розвивається та підвищує рівень комфорту своїх Клієнтів, Співробітників та Партнерів.

Усі працівники «Херсон Мотор Компані» постійно навчаються, підвищують свою кваліфікацію, регулярно проходячи сертифікацію Віннер Імпортс Україна, інші спеціалізовані семінари та тренінги.

_MG_7967.jpg

Шоурум автосалону компанії «Херсон Мотор Компані»  розрахований на презентацію 7 авто, на площі 500 кв. м. Також у приміщенні автосалону знаходиться приймальня відділу автосервісу та відділ продажу запчастин та аксесуарів Ford. Для комфорту відвідувачів обладнано комфортабельну зону очікування та дитячий куточок. Також на території знаходиться ресторан Voyage – вишукана європейська кухня та затишна атмосфера сприяють комфортному очікуванню свого авто.

_MG_7979.jpg

Будівлі автосервісу  «Херсон Мотор Компані» займають площу 1500 кв. м. Сервіс налічує 20 постів, включаючи пости мийки та малярно-кузовних робіт.

Висококваліфікована команда станції технічного обслуговування є незмінною складовою нашого успіху. Ми готові вирішити питання будь-якої складності, пов’язані із ремонтом та обслуговування Вашого авто.

За допомогою дисконтної програми «Будь у виграші завжди! Заощаджуй з Ford» наші клієнти заощаджують свої кошти, отримуючи незмінно високу якість сервісу від Ford.

Titanium_Ruby_Red_012.jpg

Допомога на дорозі

Придбавши автомобіль у офіційного дилера Ford компанії «Херсон Мотор Компані», Ви автоматично стаєте учасником спеціальної програми  допомоги на дорозі. І тепер, при нестачі пального, технічній несправності чи ДТП, недалеко від Вашого дому, чи в одній з 50 країн Європи ― FordAssistance безкоштовно надасть термінову допомогу.

 

Спробуй Ford

Запис на тест-драйв проводиться за телефоном +38 (0552) 33-70-67 або моб. +38 (050) 315-16-39. Ми завжди раді Вам.